PIRMSSKOLAS JAUNĀKĀ VECUMA GRUPA (1,5-5 GADI)

Mazie ķipari atrodas nemitīgā kustībā. Tie redz, dzird, tausta un izmanto maņas, lai iepazītu pasauli. Bērniem mūsu pirmsskolā būs iespēja krāsot, zīmēt, lipināt, dziedāt un citādi radoši darboties, apgūstot jauno, gulēt diendusu ergonomiskās gultiņās, pastaigāties un rotaļāties svaigā gaisā skolas teritorijā, ēst garšīgi un veselīgi uz vietas gatavotu ēdienu. Paredzētas arī atsevišķas angļu valodas, mūzikas, sporta nodarbības pie profesionāliem skolotājiem, lai mazuļus iepazīstinātu ar angļu valodas skanējumu un pirmajiem skaitāmpantiņiem, dziesmiņām un uzturētu možu fizisko garu, kā arī audiologopēda nodarbības valodas veicināšanai.

Mācību maksa:

• 380 € mēnesī, 12 maksājumi gadā (pieejams Rīgas, Ķekavas, Babītes un Mārupes pašvaldību līdzfinansējums)
  • 100 € vienreizējs maksājums par reģistrāciju
  • Maksa par ēdināšanu 2019./2020.m.g. – 3,90 EUR/ dienā (brokastis, pusdienas, launags)

Mēs piedāvājam:

• pirmsskolas nodarbības no plkst. 7:00-19:00 latviešu valodā ar papildu skaidrojumiem angļu un krievu valodā;
  • papildus mūzikas, sporta, ritmikas un angļu valodas nodarbības pie skolas pedagogiem;
  • skolā gatavotas veselīgas un garšīgas maltītes trīs reizes dienā;
  • grupas ar mazu bērnu skaitu – līdz 14;
  • attīstošas rotaļas un sportiskas aktivitātes;
  • multikulturālu vidi;
  • augsti kvalificētus pedagogus;
  • mīlestību un radošu pieeju Jūsu bērnam.

Lai pieteiktos mācībām RIMS:

• jāpiesakās uz pārrunām ar skolas vadību;
  • jāaizpilda pieteikuma veidlapa uz vietas skolā;
  • jānoslēdz līgums;
  • jāsamaksā reģistrācijas maksa 100€ un pirmais maksājums.

Iesniedzamie dokumenti, lai pieteiktos:

• jāuzrāda bērna dzimšanas apliecības vai pases oriģināls un ārvalstniekiem – uzturēšanās atļaujas;
  • jāuzrāda vecāku personu apliecinošs dokuments;
  • skolas iesniegums;
  • bērna medicīniskā karte (026/u);